נפתלי בנט יקים את ממשלת ציפי-בוז'י

ידיעות אחרונות פרסם מסמך [ שהדליפו האמריקנים ?] לפיו נתניהו היה מוכן [בקדנציה הקודמת] לוותר על הכל – גבולות 67, ירושלים, פליטים * איש איננו מתייחס ברצינות למסמך הזה פרט לאחיו של נתניהו לנגמ"ש * נפתלי בנט הוא היחיד שהכריז כי המסמך אמיתי * הוא לא רק ירה בתוך הנגמ"ש הוא העלה אותו על מוקש * לפני שאתם מצביעים בנט תזכרו: כל קול לבנט הוא קול לממשלת ציפי-בוז'י

ידיעות אחרונות יוצא בקול  תרועה "מסמך הוויתתור"

ידיעות אחרונות יוצא בקול תרועה "מסמך הוויתתור"

פוסט נפתלי בנט בנט המסמך אמיתי אתר  YNET השלוחה שידז בצהלה בנט מאשר את המסמך. "האסון מתקרב" אולי הכוונה לבנט?

הפוסט של בנט בפייסבוק

הפוסט של בנט בפייסבוק – "חזרו הביתה?" הבית של בנט הוא הבית של בליכודניקים חובשי הכיפה?

לא משיח אלא סוס טרויאני

כשזרח כוכבו של נפתלי בנט בשמי הציונות הדתית, נדמה היה תחילה כי חלה עדנה לתנועה שגידלה את דור הכיפות הסרוגות. התנועה, שמשך שנים השתרכה בקרון האחרון של רכבת מפא"י ההיסטורית, פיגרה שנות דור אחרי דור הכיפות. היא הפכה לא רלבנטית בשדה הפוליטי. והנה בא בחור צעיר, חובש כיפה, איש היי טק, בוגר יחידת עילית ומזרים דם חדש לתנועה הגוססת.

כל מילה זהב – לא מדינה פלסטינית, לא נסיגות, לא חלוקת ירושלים. אך תוך זמן קצר נתברר שהאיש הזה הוא אולי בשורה אבל לא בהכרח בשורה טובה. כאשר כרת את ברית האחים המוזרה עם יאיר לפיד כתבתי כאן מאמר "נפתלי בנט סוס טרויאני או משיח"

במכתב גלוי לבנט שפרסמתי בפייסבוק כתבתי אז: "מה המשותף בינך לבין יאיר לפיד? עברתם יחד קורס טרור? או אולי השתתפתם יחד באחת הגיחות הקרביות של "במחנה". וממתי הפכה בעיית השוויון בנטל לבעיה המרכזית של החברה הישראלית ושל מדינת ישראל? מה עם כל החלכאים והנדכאים הנאנקים תחת עול הטיקונים והבנקים שיאיר לפיד שרת אותם נאמנה שנים רבות? מה בדבר המאבק על הארץ ועל החינוך היהודי? ובינינו לבין עצמנו, האם אינך חש בריח האנטישמי העולה מן העליהום על החרדים? איך אתה משתתף בחגיגה הזו?" ההמשך ידוע. לא משיח אלא סוס טרויאני. קמה ממשלת בנט-לפיד-ציפי שהיא אולי הגרועה בממשלות ישראל. נתניהו נושא לא מעט באחריות להקמת הממשלה הזו. אך היא לא הייתה קמה לולא ברית הזוגיות הבלתי כשרה בין בנט ללפיד. ממשלה בה ידיו של נתניהו היו כבולות בין שרת משפטים המנסה למכור את הארץ לפלסטינים לשר אוצר שלא גמר בחינות בגרות. ממשלה שגרמה לשבר גדול בעם. ממשלה שנכשלה כשלון חרוץ בתחום הכלכלי. ממשלה שסוסים טרויאניים מבית חיבלו במאמצים למנוע עוד אוסלו.

מי אתה נפתלי בנט

עוד בשלבים הראשונים של הקריירה הפוליטית שלו עוררה התנהגותו כמה תמיהות. 1. קלמן ליבסקינד חשף במעריב כי חוקרים מטעמו של בנט פעלו כדי לגלות עובדות מכפישות על המתחרה שלו בבית היהודי זבולון אורלב. תחילה הכחיש ששלח את האנשים. לאחר מכן הודה וטען שעשה זאת "כדי לנקות את האורווות". 2. יוסי ורטר בהארץ גילה כי ברית הזוגיות עם לפיד [שנעשתה בבית בנט ברעננה] היתה ביוזמת אהוד אולמרט, ידידו האישי של יאיר לפיד. 3. איילה חסון חשפה ביומן של ערב שבת כי האדמו"ר מקרעטשניף, רבי מנחם אליעזר זאב רוזנבוים מרחובות, הורה לכמה מאות מחסידיו להתפקד לבית היהודי ובמקביל להצביע ליהדות התורה.

ההתנהגות ב"צוק איתן"

התנהגותו של נפתלי בנט במהלך מבצע "צוק איתן" הייתה מופקרת. האיש יושב בקבינט ומדליף מתוכו כאילו היה כברה. מה היו השיקולים של הדרג המדיני לפעול כך שהחמאס רק יורתע ולא יוכרע אפשר להבין. אם צריך לבחור למי להאמין לנפתלי בנט או לבוגי יעלון אני מאמין יותר לשר הביטחון. בנט הצטרף למעשה לכל מתנגדי נתניהו רק מפני שהוא נתניהו. במהלך המלחמה כל השמאל שיבח את נתניהו על הניהול המאופק של המלחמה. אחרי המלחמה חרפו אותו על שלא גמר את המלחמה ופתר את הבעיה "אחת ולתמיד". כלומר ,לפי השמאל, לחזור לתהליך מדיני שיהפוך גם את יהודה ושומרון למחוזות חמאס דעאש או חיזבאללה. ההדלפות של בנט והתרברבותו כאילו צה"ל והממשלה לא ידעו על המנהרות ולולא הוא לא היו מטפלים בהן בלתי אמינות לחלוטין.

המסקנה: היום 9 ימים לפני הבחירות. כל קול לבנט שייגרע מנתניהו יביא עלינו ממשלה בראשות ציפי לבני ובן החסות שלה בוז'י הרצוג.

 

קישורים

סוס טרויאני או משיח

http://www.zeevgalili.com/2013/03/17855

 מכתב גלוי לנפתלי בנט

http://www.zeevgalili.com/2013/03/17801

 הכה בחרדים ותציל את המדינה

http://www.zeevgalili.com/2013/02/17660

 תגובת נתניהו בפייסבוק

https://www.facebook.com/Netanyahu?fref=ts

למרות הכל רק נתניהו טוב ליהודים

http://www.zeevgalili.com/2014/12/20144

 תגובות במייל

זאב שלום.

אני מסכים עם חלק מדבריך על בנט, אולם נראה לי שחלק מהתנהלותו נובע מחוסר ניסיון ואולי גם חוסר בשלות פוליטית.

יחד עם זאת, לעניות דעתי נתניהו הביא על עצמו את הקואליציה הבלתי אפשרית  שהחזיקה מעמד זמן כל כך  קצר, בהתעקשותו (ושמא התעקשותה..) הבלתי הגיונית לא לצרף את הבית היהודי.

יכל היה להקים קואליציה יציבה עם "השותפים הטבעיים" (הבית היהודי, חרדים..) ולכן, אין לו אלא להלין על עצמו.

בברכה,

שלמאי פוזס.

פורסם בקטגוריה אולמרט, אישים פוליטיים, כיפה סרוגה, ציונות, תקשורת. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

14 תגובות בנושא נפתלי בנט יקים את ממשלת ציפי-בוז'י

השאר תגובה