ארי שביט חי בלה לה לנד

"לה לה לנד" מקום בו הכל נהדר – נאמר על אדם שלא מחובר למציאות [מתוך מילון סלנג] * אין ביטוי מתאים יותר למאמר של ארי שביט בהארץ המשבח את שלל השגיו של אובמה * כמו אנשי שמאל רבים מושפעים דבריו מסרטי וולט דיסני, שיצרו עולם מדומיין שאין קשר בינו לבין מציאות כלשהי שבני האדם מכירים בחיי היומיום

מיקי מאוז [ויקיפדיה אנגלית שימוש הוגן]

מיקי מאוז [ויקיפדיה אנגלית שימוש הוגן]

 

כמה ממיטב ידידיי הם אנשי שמאל. אינטליגנטים, משכילים, אינטלקטואלים, רחבי אופקים. אבל לרובם יש איזה באג בשכל שגורם להם לראות מציאות בלתי קיימת. ראו למשל מה כתב הבוקר ארי שביט, ב"הארץ" על ברק אובמה.

דבריו בתמצית:
* אובמה מתקרב "להישג היסטורי נוסף" ניצחון על המדינה האיסלמית. זאת בעזרת הצבא הסורי, החיזבאללה, והרוסים.
* ההישג המדהים הזה הושג לדעת שביט על ידי "מדיניות מתוחכמת"
* ההישג  [שאמנם לא הושג עדיין אבל או טו טו] מצטרף לשורה של הישגים מרהיבים של הנשיא האמריקני.
* הישגים אלה כוללים לפי שביט: ההסכם עם איראן, הצלת הכלכלה העולמית[?] סיום המלחמה בעיראק, ועוד.
אבל גם הנשיא האמריקני איננו מושלם. יש תחום אחד שבו לא הצליח, אומר שביט. זהו התחום הישראלי פלסטיני. הוא לא הצליח למנוע את ההתנחלויות ובתקופתו גדל מספר המתנחלים באופן דרמטי, "אבל פלסטין אינה בנמצא".

הכותב מביע את תקוותו כי בזמן שנותר עד לכניסת הנשיא הבא לבית הלבן יצליח אובמה גם בנושא זה ואז יהיה הנשיא המושלם.

July 4th 2015

ארי שביט [ויקיפדיה]

כשאתה קורא דברים אלה אתה שואל עצמך אם ארי שביט נמצא  בעולם שאנו מכירים.
אין כמעט חילוקי דעות בקרב משקיפים שעיניהם בראשם שאובמה הוא אולי הגרוע ביותר בנשיאי ארצות הברית מאז ומעולם.
בתקופת אובמה:
* סוריה התפוררה ומיליוני אנשים נהרגו, נפצעו או הפכו לפליטים.
* הנשיא הסורי הפעיל נשק השמדה המוני ואיומי אובמה נתגלו כקשקוש חסר כיסוי ונסתיימו בפשרה מבישה שהשאירה חלק מהארסנל אצל בשאר אל אסד.
* רוסיה סיפחה את קרים, וחלק מאוקראינה ואובמה הסתכל בה כחתול מהופנט.
* רוסיה הפכה את סוריה לבסיס התרחבות שלה ואובמה השלים עם כך.
* אובמה הפקיר את ידידי ארצות הברית בעולם הערבי ותמך במשטר האייתולות באירן.

* אובמה גם הפקיר למעשה את ישראל בחתימת הסכם הגרעין שנעשה במשא ומתן מאחורי גבה של ישראל.

* מעמדה של ארצות הברית במזרח התיכון ובעולם כולו התערער במידה כזו שאף אחת מבנות בריתה אינה יכולה לסמוך עליה.
* בתקופתו לא הצטמצם העוני בארצות הברית וביטוח הבריאות שיזם לחסרי אמצעים הוא שינוי קלוש לעומת מה שהיה.
המאמר המלומד של שביט מזכיר לי את מה שכתבתי במאמרי על השפעת מיקי מאוז על השמאל ההזוי.
"המשותף לרוב סרטיו של וולט דיסני הוא האווירה האופטימית שהם משרים על הצופים. דיסני יצר בעצם עולם מדומיין שאין קשר בינו לבין מציאות כלשהי שבני האדם מכירים בחיי היומיום שלהם. כבר בדמות הראשונה שהמציא, העכבר מיקי, הוא הטביע את חותמו כיוצר עולם מדומיין. העכבר – שבמציאות הוא בעל חיים מזוהם, מאוס ומפיץ מחלות – הפך אצל וולט לבעל חיים חביב, חכם ורב תושייה, המנצח בקלי קלות את החתול. בעולם של דיסני כל הגיבורים יפים וטובים, הטוב והצדק תמיד מנצחים. החיות הטורפות מתנהגות בסרטיו כחיות מחמד.מסע ההשמדה של האינדיאנים בידי הכובש הלבן באמריקה מתואר אצל דיסני כאיזו אי הבנה קלה שנגרמה על ידי כמה אנשים רעים. וכשמופיע הגיבור הטוב ומתאהב באינדיאנית היפה הם מביאים יחד שלום ואחווה".

כל הכבוד לארי שביט שמימש בצורה מושלמת את תפיסת העולם של דיסני.

תגובות במייל ובפייסבוק

זאב ידידי

אדיר !!! מאמר נפלא !!!
כיוון שארי שביט כותב בהארץ, אני מאמין באמונה שלמה
שישנו "אפיק תת קרקעי" של כסף, או תמיכה אחרת מכיוון ארה"ב ישירות לעיתון.
אחרת אי אפשר להבין כתיבה הזוייה שכזו. אכן,,,לה לה לנד.
הרי בשנים האחרונות, הפך הארץ לשופרם של כמה משונאי ישראל הגדולים !!!
שווה בדיקה.
תודה לך וכל טוב
משה פלד
=======
יישר כוח גדול.  [עדיין זוכרים את הנאום הגרוטסקי שלו בקהיר אצל חברו הטוב מובארק  והפקרתו תוך כמה חודשים ומתן תמיכה גלויה לאחים המוסלמים.בימיו העולם היה למפוחד יותר ולא בטוח כלל והפינאלה : הרצח האיום באורלנדו וזה עוד לא סוף פסוק.]

משפחת שיף

======

יש גם אפשרות שכותב המאמר כלומר אתה חי בלה לה לנד משלך. ואולי גם אני אבל במקרה הזה אני לפחות מסכים עם שביט

קובי לידרמן

 

ראה
השפעת מיקי מאוז על השמאל ההזוי
http://www.zeevgalili.com/2010/07/9833

כל מה שידענו על אובמה והצלחנו להדחיק
http://www.zeevgalili.com/2014/03/19088

6 תגובות בנושא “ארי שביט חי בלה לה לנד

 1. אליעזר

  הישגיו של אובמה: פירוק סוריה, פירוק עיראק, פירוק לוב, המדינה האיסלאמית, טרור איסלאמי באירופה, סדרה של רצחי עם בסודאן (דהארפור, נוצריים בדרום סודן, שבטים לא איסלאמיים ולא נוצריים). ממש חתן פרס נובל לשלום.

  1. זאב גלילי מאת

   אם יאסר ערפאת קיבל פרס נובל לשלום למה לא אובמה. אילו היטלר היה חי היתה האקדמיה השוודית מעניקה גם לו פרס נובל לשלום.

 2. אמירה

  להניח את דעתך, זאב, אובמה הצליח במיוחד בפרויקט שלו "הרס אמריקה במהירות האפשרית". התכנית הגרנדיוזית של הדמוקרטים בראשותו לבטוח הבריאות שלהם, שננסי פלוסי, שהיתה אז ראש הקואליציה בבית הנבחרים, אמרה, לפני ההצבעה על החוק בן 2,000+ עמודים שהנבחרים אפילו לא יכלו לקרוא לפני ההצבעה: "עלינו להעביר את החוק כדי למצוא מה יש בו" – צטוט מדויק! אז עכשיו הם מגלים מה יש בו, ולא רק שהוא מכריח כל אמריקאי לשלם בעבור כל השב"חים (הפטורים מתשלום), אלא גם כל שנה התשלומים הולכים ועולים בעשרות אחוזים. רוב האנשים אינם יכולים לעמוד בתשלום, ולצעירים נתנה אופציה: שלמו קנס ולא תצטרכו להשתתף בתכנית. מובן שכל הצעירים, שרובם בריאים ואינם זקוקים לרופאים, בחרו באופציה הזאת.
  שלא לדבר על כך שקיטב את ארה"ב: שחורים וצבעונים נגד לבנים, עניים נגד עשירים, חילוניים נגד דתיים, והכי טוב – כל מי שאומר מלה נגד מוסלמים הוא "גזען", למרות שהאיסלם הוא דת ולא גזע, אבל זה תפס יופי וכל השמאלנים באמצעי התשקורת (לא טעות) משתמשים בזה כל יום.
  נוסף לכך, בנגוד לנו, לארה"ב יש חוקה, שהיא פחות או יותר המקבילה החילונית לעשרת הדברות, כלומר – החוק שמעל החוק, או מקור החוקים. ועכשיו הם עובדים, בכל פעם שיש איזשהו רצח המוני "מוצלח" (מבחינתם) הוא מיד משמש כלי נגוח נגד הדבר השני במגילת הזכויות שאומר שלכל אדם יש "זכות טבעית" להגנה עצמית, וזה המקור לזכות להחזקת נשק – כהגנה עצמית וכהגנה נגד ממשלה רודנית. ועכשיו כולם מתקפלים (בראשות דונלד טרמפ, שהתיימר להיות המועמד "החיצוני" (OUTSIDER), שבעד הדבר השני). ועכשיו יתחיל שוב כרסום בזכות הזאת, שלצערנו העולם עוד לא למד שבמקום שאנשים נושאים נשק האנשים מנומסים הרבה יותר. הדבר הראשון שכל משטר דיקטטורי (ואפשר בקלות לכלול את כל הסוציאליסטים/קומוניסטים למיניהם) עושים הוא החרמת הנשק שבידי האזרחים. האם ידעתם שבשוייץ החוק מחייב כל בית אב להחזיק רובה? ומה רמת האלימות בשוייץ? לעומת שאר אירופה, שהיום טובעת במוסלמים והאזרחים חסרי אפשרות להגנה עצמית, ועוד קוראים להם בשמות גנאי אם הם מנסים להתלונן ולקרוא לצרה בשמה.

  וחזרה לנושא אובמה: אם מישהו מסתכל על מעשיו ודבריו של אובמה ואינו רואה שהוא מוסלמי הוא כנראה לא יראה כלום אף פעם. די היה לנו להתבונן בתמונת נשיקת ידו של המלך הערבי, למעשה – טבעתו, כדי שכל מי שיודע משהו על האיסלם יבין שהמלך הוא שומר המקומות הקדושים לאיסלם. כמה מערביים יודעים את זה? וכמה מערביים לא-מוסלמים ינשקו את הסמל? וכמה נשיאים אמריקאיים נשקו יד של מישהו? יש להקשיב למה שאמר על כך ש"אמריקה אינה – ולעולם לא תהיה – במלחמה נגד האיסלם" (תמהתני איך הוא יכול לקבוע ש"לעולם לא תהיה", אבל לאובמה פתרונים), וכל ההכרזות הפרו-מוסלמיות ואנטי-אמריקאיות שלו – אם נקח את כל אלה בחשבון לא נתפלא על כך שהוא תומך במוסלמים כל הזמן. ובהתחשב בעובדה שהוא גם קומוניסט – נפתרו כל הבעיות והכל ברור.

  מה שעוד, בענין השמאלנים אוהבי הפלשתינאצים ושונאי ישראל למיניהם: אפשר תמיד להזכר בחיבה בדן בן-אמוץ, שהיה כל כך בעד "זכות השיבה" והחזרת "אדמותיהם" ו"רכושם" למסכנים שעשקנו, עד שזה הגיע אליו (כמו שנאמר בספר איוב: "עור בעד עור" – עד שתגע בעורו-שלו),, וכששאלו אותו אם הוא מוכן להחזיר גם את ביתו הוא הודיע חד משמעית שזה רעיון אוילי ולא בא בחשבון…

  נסחפתי, זאב, נסחפתי, ותצטרך לערוך את זה אם תרצה.

 3. יבגני

  רוסיה סיפחה חלק מאוקראינה? באמת? באיזה תאריך בדיוק? זאת אומרת לתושבי מזרח אוקראינה חולקו דרכונים רוסיים כפי שהם ביקשו והתחננו? והצבא הרוסי העיף מהדונבאס את הצבא האוקראיני הניאו נאצי שטבח בתושבים המורדים?

השאר תגובה