כך תרשם כמנוי (חינם) על היגיון בשיגעון

1. היכנס לאתר לפי הכתובת www.zeevgalili.com
2. בתיבה השניה משמאל מתחת לכתובת "לקבלת מנוי" רשום את כתובת הדואר האלקטרוני שלך.
3. לחץ על הכפתור "שלח".
4. על המסך תופיע תיבת שאילתא כתובה אנגלית. בחלקה התחתון  מופיעות 4 או 5 אותיות באנגלית. הן רשומות בצורה מעוותת.
5. העתק אותיות אלה לתיבה שלמטה משמאל ליד הציור של האיש בעגלת נכים.
6. לחץ על הכפתור שמתחת עליו כתוב
Complete subscribtion request.
7. בתוך מספר דקות תגיע לתיבת הדואר שלך הודעה אוטומטית שמאשרת שנרשמת לקבלת עדכונים. כדי להשלים את הרישום, הקלק על הקישור המופיע בהודעה. תופיע הודעה שכותרתה Email Subscription Confirmed
אני מתנצל על הטורח הכרוך בהרשמה. הוא נועד למנוע חדירת גורמים זרים והצפת הדואר האלקטרוני שלך בדואר זבל.
8. מכאן ואילך תקבל לביתך כל מאמר חדש שייכתב באתר.

9. בדרך זו תקבל רק את המאמר האחרון שעלה לרשת.

10. האיכות הגרפית של המאמר המועבר למינויים היא פחות טובה מזו של האתר עצמו. אלה תכונות המערכת ואין בידי לשנותן. הן נובעות לעתים מהפרש הפורמט בין המחשב השולח והמקבל. אבל אתה יכול להתייחס למנוי כאל תזכורת.  אם אתה רוצה להיכנס לאתר, עליך להקיש פעמיים עם הכפתור השמאלי של העכבר  על הכותרת "היגיון בשיגעון" שבראש העמוד וזה יוביל אותך הישר לאתר.

11. כאן תוכל לקרוא בכל עת מאמרים שהחמצת באחרונה, או מאמרים קודמים (שבמרוצת הזמן יכללו את כל מאמרי היגיון בשיגעון משנת 1997). תוכל למצוא כל מאמר שאתה מחפש בעזרת מנוע החיפוש בתיבה הראשונה מימין. הקש שם של אדם או מלה העשויה להופיע במאמר שאתה מחפש ותקבל את כל המאמרים בהם הוא מוזכר.

אתה יכול לחפש קבוצת מאמרים לפי רשימת הקטגוריות שמשמאל = אבטואנטישמיות, אישים פוליטיים,שחיתות, תקשורת\ וכו'-. לחיצה על הקטגוריה המתאימה תיתן לך את המאמרים שמתוכם תוכל לבחור את המתאים לצרכיך.

ולסיכום: אם הטורח לא נראה לך תוכל להיכנס לאתר בכל עת על ידי הקשת www.zeevgalili.com ולקרוא את המאמרים האחרונים או כל מאמר שתבחר בו.

אם אתה בפייסבוק או בטוויטר יהיה נחמד מצידך ללחוץ על הסימניות שמתחת לכותרת. תוכל גם ללחוץ לייק לאתר כולו במסגרת משמאל "היגיון בשיגעון" ולהצטרף ל-1800 שהביעו כך את הערכתם לאתר.

ולבסוף אם נמאס לך תוכל ללחוץ תמיד על UNSUBSCRIBE  והמאמרים לא יישלחו אליך יותר. אתה יכול תמיד גם לחדש את המנוי.

אנא הדפס והעבר לחבריך או שלח להם בדואר אלקטרוני.
האופציה של הדפסת מסמך נמצאת מתחת לכותרת
זאב גלילי